cheerios اخبار امنیت ممنوع احمدی نژاد

cheerios: اخبار امنیت ممنوع احمدی نژاد ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

ماکرون اعضای اتحادیه اروپا را ترساندن به تحریم کرد

رئیس‌جمهوری فرانسه هشدار داد، کشورهایی که در اتحادیه اروپا جلوی ورود پناهجویانی را که اوضاع پناهندگی آنها ثابت شده است هست، بگیرند، باید مورد تحریم ..

ادامه مطلب

هیئت کره‌شمالی در مسیرش به سنگاپور توقفی هم در چین داشت

خبرگزاری دولتی یونهاپ کره جنوبی گزارش کرد، یک هیئت از کره شمالی تحت رهبری یک مقام عالی رتبه این کشور امروز دوشنبه ظاهرا در مسیرش به مقصد سنگاپور توقف مختصری..

ادامه مطلب

واکنش شدید جو بایدن به توهین کاخ سفید به مک‌کین

یک دستیار کاخ سفید در تصویر العمل به مخالفت سناتور جان مک‌کین با کاندیدای دونالد ترامپ جهت تصدی مدیریت شرکت سیا بیماری او را به تمسخر گرفته و گفته که مک‌کین &..

ادامه مطلب

بازداشت زن آمریکایی که جهت داعش پولشویی می‌کرد

یک زن آمریکایی به اتهام پولشویی بیش از ۸۵ هزار دلار جهت داعش از پول‌هایی که با کلاهبرداری و از طریق واحد پول الکترونیکی بیت‌کوین به دست آمده بود پیش از سفرش به ..

ادامه مطلب

احتمال انتقال موقت حریری به پاریس برابر سکوت و تکذیب بازداشتش

پاریس تلاش می‌کند در حل پرونده بازداشت سعد حریری، نخست وزیر لبنان به عربستان یاری کند و این پرونده در حال حاضر یکی از دغدغه‌های مهم اداره کل امنیت خا..

ادامه مطلب

جهت مبارزه با تروریسم باید اینترنت را قطع کرد / ترامپ

رییس جمهور آمریکا در تصویر العمل به حمله تروریستی امروز جمعه در لندن گفت که جهت مبارزه با تروریسم باید اینترنت را که به گفته او وسیله مهم جذب نیرو جهت آنها ..

ادامه مطلب

آماده کمک هرچه زیاد به مسلمانان میانمار هستیم / اردوغان

رجب طیب اردوغان مدیر جمهور ترکیه امروز (یکشنبه) در اظهاراتی در محل اجلاس علم و تکنولوژی شرکت همکاری اسلامی گفت، کشورش آماده کمک هر چه زیاد به آوارگان مسلمان ..

ادامه مطلب

مبارزه با داعش محور گفتگوهای ولیعهد عربستان با نماینده ترامپ

ولیعهد عربستان در دیدار با نماینده مدیر جمهور آمریکا در جده به بررسی راه‌های مبارزه با داعش پرداخت.  مبارزه با داعش محور گفتگوهای ولیعهد..

ادامه مطلب

تحریم روسیه جهت اصلاح روابط با آمریکا است! / تیلرسون

وزیر خارجه آمریکا نشانه از تحریم های اخیر این کشور علیه روسیه را اصلاح روابط مسکو با واشنگتن دانست و تأکید کرد: امیدواریم روسیه و کشور عزیزمان ایران خبر..

ادامه مطلب