cheerios اخبار امنیت ممنوع احمدی نژاد

cheerios: اخبار امنیت ممنوع احمدی نژاد ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

تشکیل بازار ثانویه ارزی تا ۴۸ ساعت آینده

وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه ساز و کارهای مورد نیاز جهت عرضه ارز توافقی تدارک دیده شده است هست، گفت: ظرف ۴۸ ساعت آینده بازار ثانویه ارزی تشکیل می‌شود..

ادامه مطلب

ارز در بانک‌ها چند؟

بانک مرکزی بار دیگر قیمت دلار را زیاد کردن داد و جهت نخستین روز هفته ۴۲۱۱ تومان اعلام کرد.  ارز در بانک ها چند؟ عبارات مهم : باز..

ادامه مطلب

طلا و سکه می‌تازند ، ادامه بی‌خبری در بازار ارز

بازار طلا و سکه امروز کاهشی بود؛ هرچند که قیمت ها نسبت به روز گذشته زیاد کردن محسوسی داشت،اما در میانه روز قیمت ها متوقف شدند.  ادامه ..

ادامه مطلب

7 بازی تیم‌ملی قطعی شد

به گزارش خبرآنلاین؛ با مشورت های کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال، بازی های کشور عزیزمان ایران تا پیش از جام جهانی قطعی شد. تیم ملی قرار است با تیم های تونس، الج..

ادامه مطلب

دلار ۴۷۱۰ تومان ، سکه و دلار کاهشی شد

در صرافی‌ها امروز هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۵۲۶ هزار و ۵۰۰ و سکه طرح تازه یک میلیون و ۴۸۵ هزار تومان به فروش رسید.  سکه و دلا..

ادامه مطلب

مدیران متخلف مانده اموال را هم از بین بردن می‌کردند!

بعد از توقف تعیین وظیفه و پرداخت وجوه سپرده‌گذاران فرشتگان از سوی موسسه کاسپین علت این عنوان توقیف اموال به وسیله قوه‌قضاییه اعلام شد. هر چند که دستگاه..

ادامه مطلب

کشور در لبه پرتگاه خاموشی

پیک مصرف برق با اینکه در جمعه شب با کم کردن ۷ هزار و ۳۰۰ مگاوات نسبت به روز چهارشنبه هفته گذشته روبرو بود، ولی در این روز در مقایسه با مدت مشابه سال ..

ادامه مطلب